PRODUCTES

filtres

preus

marques

U SAVEURS TZATZIKI IOG.GREC/COG. 200GR

U SAVEURS

  • Codi EAN: 3256220875356
  • Codi de referència: 1126299
  • Marca: U SAVEURS
  • 1,92 €
  • 9,60 €/Kg

Per 100g: Energia 480kJ / 116kcal Greixos 9.0g Dels quals saturats 3.7g Hidrats de carboni 3.8g Sucres 2.3g Fibra dietètica 1.0g Proteïnes 4.4g Sal 0.75g

U SAVEURS TZATZIKI IOG.GREC/COG. 200GR

PRODUCTES RELACIONATS

  • Image
  • Image
Image

U SAVEURS QUENELLES NATURALS 320GR

U SAVEURS

  • 2,98 €
  • 9,31 €/Kg
Image

RANA GIOVANNI SALSA FRESCA TÒFONA NEGRA 150GR

RANA

  • 3,19 €
  • ESP ITALIA 2ªAL40%
  • 21,27 €/Kg
Image

RANA PASTA FRESCA RAVIOLI PESTO ROSSO TOMATES SECS/PINYONS 2

RANA

  • 3,17 €
  • 12,68 €/Kg
Loading...