PRODUCTES

filtres

preus

marques

U RAVIOLIS BOU 300GR

U

  • Codi EAN: 3256228418401
  • Codi de referència: 740024
  • Marca: U
  • 2,15 €
  • EUROSFIDELIA 0,10
  • 7,17 €/Kg

Per 100 g: Energia 1158 kJ / 275 kcal Greixos 9.1 g Dels quals saturats 2.6 g Hidrats de carboni 42 g Sucres 0.6 g Fibra dietètica 2.1 g Proteïnes 8.4 g Sal 0.89 g

U RAVIOLIS BOU 300GR

PRODUCTES RELACIONATS

  • Image
  • Image
Image

U SAVEURS QUENELLES NATURALS 320GR

U SAVEURS

  • 2,98 €
  • 9,31 €/Kg
Image

RANA GIOVANNI SALSA FRESCA TÒFONA NEGRA 150GR

RANA

  • 3,19 €
  • ESP ITALIA 2ªAL40%
  • 21,27 €/Kg
Image

RANA PASTA FRESCA RAVIOLI PESTO ROSSO TOMATES SECS/PINYONS 2

RANA

  • 3,17 €
  • 12,68 €/Kg
Loading...