PRODUCTES

filtres

preus

marques

U FULLES BRICK 8X17GR

U

  • Codi EAN: 3256221661446
  • Codi de referència: 738537
  • Marca: U
  • 1,31 €
  • 9,36 €/Kg

Per 100g: 1184 kJ / 279kcal Greixos 1.1g Dels quals saturats 0.2g Hidrats de carboni 60g Sucres 2.0g Fibra dietètica 2.5g Proteïnes 6.0g Sal 3.0g

U FULLES BRICK 8X17GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

U FULL DE LASANYA 250GR

SUPER U

  • 1,63 €
  • 6,52 €/Kg
Image

VALLISER CODONY ARTESÀ

VALLISER

  • 10,99 € per Kg
  • 10,99 €/Kg
Image

U BASE PINSA PRECUINADA 230GR

U

  • 3,61 €
  • 15,70 €/Kg
Image

HERTA MASSA PER PIZZA 450GR

HERTA

  • 3,00 €
  • 6,67 €/Kg
Loading...