PRODUCTES

filtres

preus

marques

U CRACKERS 3 GRANS BIO 200GR

U

  • Codi EAN: 3560070939275
  • Codi de referència: 1011820
  • Marca: U
  • 2,59 €
  • 12,95 €/Kg

Per 100g : Energia : 1841 KJ/ 440 Kcal, Matière grasses : 17g Dels quals saturats 2.5g; Hidrats de carboni : 48g Sucres <0.5g, fibres alimentaire : 14g, Proteïnes : 17g, Sal : 1.8g

U CRACKERS 3 GRANS BIO 200GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...