PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO XOCO/NEGRE 70% CACAO QUINOA 100GR

U BIO

  • Codi EAN: 3256226387563
  • Codi de referència: 1170493
  • Marca: U BIO
  • 3,64 €
  • 36,40 €/Kg

Per 100g : Energia : 2171 KJ/ 523 Kcal, Matière grasses : 36g Dels quals saturats 22g; Hidrats de carboni : 34g Sucres 29g, fibres alimentaire : 12g, Proteïnes : 9.8g, Sal : <0.01g

U BIO XOCO/NEGRE 70% CACAO QUINOA 100GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO PA RATLLAT DE BLAT 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 3,55 €
  • 7,10 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA INTEGRAL DE SARRACENO 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 4,99 €
  • 9,98 €/Kg
Loading...