PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO PALETS XOCOLATA A/LLET 125GR

U BIO

  • Codi EAN: 3256226156046
  • Codi de referència: 1170492
  • Marca: U BIO
  • 3,01 €
  • 23,15 €/Kg

Per 100g : Energia : 2201 KJ/ 527 Kcal, Matière grasses : 29g Dels quals saturats 15g; Hidrats de carboni : 58g Sucres 34g, fibres alimentaire : 2.8g, Proteïnes : 6.6g, Sal : 0.4g

U BIO PALETS XOCOLATA A/LLET 125GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO PA RATLLAT DE BLAT 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 3,55 €
  • 7,10 €/Kg
Loading...