PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO GALETA XOCO NEGRE 100GR

U BIO

  • Codi EAN: 3245412997952
  • Codi de referència: 1170160
  • Marca: U BIO
  • 2,69 €
  • 26,90 €/Kg

Per 100g : Energia : 2007 KJ/ 479 Kcal, Matière grasses : 23g Dels quals saturats 14g; Hidrats de carboni : 58g Sucres 22g, fibres alimentaire : 7.1g, Proteïnes : 7.4g, Sal : <0.01g

U BIO GALETA XOCO NEGRE 100GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO PA RATLLAT DE BLAT 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 3,55 €
  • 7,10 €/Kg
Loading...