PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO CRACKERS 200GR

U BIO

  • Codi EAN: 3256224352471
  • Codi de referència: 1010576
  • Marca: U BIO
  • 2,69 €
  • 13,45 €/Kg

Per 100g : Energia : 1878 KJ/ 449 Kcal, Matière grasses : 18g Dels quals saturats 5.5g; Hidrats de carboni : 46g Sucres <0.5g, fibres alimentaire : 11g, Proteïnes : 20g, Sal : 1.8g

U BIO CRACKERS 200GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...