PRODUCTES

filtres

preus

marques

T&C BIO MUESLI CIVADA CRUIXENT I AMETLLES 500GR

TERRES ET CEREALES BIO

  • Codi EAN: 3421557502446
  • Codi de referència: 1377508
  • Marca: TERRES ET CEREALES BIO
  • El preu original era: 5,42 €.El preu actual és: 5,15 €.
  • ESTALVI
  • Descompte del 5%
  • 10,30 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1879.0kJ

Valor energètic (kcal): 447.0kcal

Greixos: 15.0g

Dels quals saturats: 1.8g

Hidrats de carboni: 66.0g

Sucres: 18.0g

Proteïnes: 9.0g

Sal: 0.04g

Fibra dietètica: 6.9g

T&C BIO MUESLI CIVADA CRUIXENT I AMETLLES 500GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...