PRODUCTES

filtres

preus

marques

SCHAR GALETES XOCOLATA S/GLUTEN 250GR

SCHAR

  • Codi EAN: 8008698004630
  • Codi de referència: 746464
  • Marca: SCHAR
  • 3,79 €
  • 15,16 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1988.0kJ

Valor energètic (kcal): 474.0kcal

Greixos: 19.0g

Dels quals saturats: 13.0g

Hidrats de carboni: 70.0g

Sucres: 34.0g

Proteïnes: 4.2g

Sal: 0.45g

Fibra dietètica: 3.0g

SCHAR GALETES XOCOLATA S/GLUTEN 250GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...