PRODUCTES

filtres

preus

marques

SODEBO FUSSILLI FORMATGE ITALIA 300GR

SODEBO

  • Codi EAN: 3242272253051
  • Codi de referència: 55110
  • Marca: SODEBO
  • 3,43 €
  • 11,43 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 678.0kJ

Valor energètic (kcal): 162.0kcal

Greixos: 7.3g

Dels quals saturats: 4.7g

Hidrats de carboni: 17.0g

Sucres: 0.5g

Proteïnes: 6.7g

Sal: 0.59g

Fibra dietètica: 1.5g

SODEBO FUSSILLI FORMATGE ITALIA 300GR

PRODUCTES RELACIONATS

  • Image
  • Image
Image

U SAVEURS QUENELLES NATURALS 320GR

U SAVEURS

  • 2,98 €
  • 9,31 €/Kg
Image

RANA GIOVANNI SALSA FRESCA TÒFONA NEGRA 150GR

RANA

  • 3,19 €
  • ESP ITALIA 2ªAL40%
  • 21,27 €/Kg
Image

RANA PASTA FRESCA RAVIOLI PESTO ROSSO TOMATES SECS/PINYONS 2

RANA

  • 3,17 €
  • 12,68 €/Kg
Loading...