PRODUCTES

filtres

preus

marques

PTS PAINS GRIL.FROM.U BIO 225G

U BIO

  • Codi EAN: 3256220368186
  • Codi de referència: 737307
  • Marca: U BIO
  • 1,79 €
  • 7,78 €/Kg

Per 100g : Energia (kJ) : 1704 Energia (kcal) : 404 Greixos (g) : 7,5 Dels quals saturats (g) : 1 Hidrats de carboni (g) : 72 Sucres (g) : 6 Fibra dietètica (g) : 4 Proteïnes (g) : 10 Sal (g) : 1,1

PTS PAINS GRIL.FROM.U BIO 225G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO PA RATLLAT DE BLAT 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 3,55 €
  • 7,10 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA INTEGRAL DE SARRACENO 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 4,99 €
  • 9,98 €/Kg
Loading...