PRODUCTES

filtres

preus

marques

POM'POTES BIO POMA 4X90G

MATERNE

  • Codi EAN: 3021761204008
  • Codi de referència: 723126
  • Marca: MATERNE
  • 3,29 €
  • 9,14 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 256.0kJ

Valor energètic (kcal): 61.0kcal

Greixos: 0.6g

Dels quals saturats: 0.2g

Hidrats de carboni: 12.0g

Sucres: 11.0g

Proteïnes: 0.5g

Sal: < 0.01g

Fibra dietètica: 1.3g

POM'POTES BIO POMA 4X90G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...