PRODUCTES

filtres

preus

marques

SCHAR PA BRIOIX S/GLUTEN 370GR

SCHAR

  • Codi EAN: 8008698006511
  • Codi de referència: 758727
  • Marca: SCHAR
  • 4,19 €
  • 11,32 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1106.0kJ

Valor energètic (kcal): 262.0kcal

Greixos: 5.5g

Dels quals saturats: 3.0g

Hidrats de carboni: 48.0g

Sucres: 9.3g

Proteïnes: 3.0g

Sal: 0.58g

Fibra dietètica: 4.2g

SCHAR PA BRIOIX S/GLUTEN 370GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...