PRODUCTES

filtres

preus

marques

LENTIL.RIZ&SOJA CEREAL BIO250G

CEREAL BIO

  • Codi EAN: 3175681170872
  • Codi de referència: 1071642
  • Marca: CEREAL BIO
  • 2,84 €
  • 11,36 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 645.0kJ

Valor energètic (kcal): 154.0kcal

Greixos: 6.1g

Dels quals saturats: 1.0g

Hidrats de carboni: 15.0g

Sucres: 1.7g

Proteïnes: 6.4g

Sal: 0.92g

Fibra dietètica: 6.9g

LENTIL.RIZ&SOJA CEREAL BIO250G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...