PRODUCTES

filtres

preus

marques

LA BOULANGERE BIO PA DE LLET X12 420GR

LA BOULANGERE

  • Codi EAN: 3760049798890
  • Codi de referència: 1419656
  • Marca: LA BOULANGERE
  • 3,30 €
  • 7,86 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1442.0kJ

Valor energètic (kcal): 343.0kcal

Greixos: 11.0g

Dels quals saturats: 1.4g

Hidrats de carboni: 51.0g

Sucres: 8.9g

Proteïnes: 8.8g

Sal: 0.85g

Fibra dietètica: 2.3g

LA BOULANGERE BIO PA DE LLET X12 420GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...