PRODUCTES

filtres

preus

marques

HEINZ BIO KETCHUP TDOWN 580GR

HEINZ

  • Codi EAN: 8715700407760
  • Codi de referència: 746927
  • Marca: HEINZ
  • 3,98 €
  • 6,86 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 476.0kJ

Valor energètic (kcal): 112.0kcal

Greixos: 0.1g

Dels quals saturats: 0.1g

Hidrats de carboni: 25.3g

Sucres: 24.8g

Proteïnes: 1.4g

Sal: 1.7g

Fibra dietètica: 0.0g

HEINZ BIO KETCHUP TDOWN 580GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

UNCLE WILLIAM KETCHUP A/CHIPOTLE 33CL

UNCLE WILLIAM

  • 2,99 €
  • 9,06 €/Litre
Image

HEINZ KETCHUP TDOWN 700GR

HEINZ

  • 3,95 €
  • 5,64 €/Kg
Image

HEINZ KETCHUP ZERO S/SUCRE/SAL 425GR

HEINZ

  • 3,65 €
  • 8,49 €/Kg
Image

HEINZ KETCHUP 460GR

HEINZ

  • 3,15 €
  • 6,85 €/Kg
Loading...