PRODUCTES

filtres

preus

marques

GERBLE PA MOTLLE MAXI S/GLUTEN 350GR..

GERBLE

  • Codi EAN: 3175681231252
  • Codi de referència: 1218368
  • Marca: GERBLE
  • 4,75 €
  • 13,57 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1048.0kJ

Valor energètic (kcal): 249.0kcal

Greixos: 6.0g

Dels quals saturats: 0.8g

Hidrats de carboni: 41.0g

Sucres: 6.5g

Proteïnes: 5.1g

Sal: 0.97g

Fibra dietètica: 5.3g

GERBLE PA MOTLLE MAXI S/GLUTEN 350GR..

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO PA RATLLAT DE BLAT 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 3,55 €
  • 7,10 €/Kg
Loading...