PRODUCTES

filtres

preus

marques

GERBLE PA DE FAJOL

GERBLE

  • Codi EAN: 3175681272903
  • Codi de referència: 1421611
  • Marca: GERBLE
  • 4,04 €
  • 4,04 €/Unitat

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 942.0kJ

Valor energètic (kcal): 224.0kcal

Greixos: 3.6g

Dels quals saturats: 0.5g

Hidrats de carboni: 33.0g

Sucres: 4.2g

Proteïnes: 7.5g

Sal: 1.1g

Fibra dietètica: 15.0g

GERBLE PA DE FAJOL

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...