PRODUCTES

filtres

preus

marques

GERBLE BARRETES SPORT PLATAN 150GR

GERBLE

  • Codi EAN: 3175681158382
  • Codi de referència: 1477437
  • Marca: GERBLE
  • 3,30 €
  • 22,00 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1543.0kJ

Valor energètic (kcal): 365.0kcal

Greixos: 5.0g

Dels quals saturats: 0.6g

Hidrats de carboni: 75.0g

Sucres: 48.0g

Proteïnes: 4.3g

Sal: 0.0g

Fibra dietètica: 3.8g

vitamine E: 11.0mg

vitamine B1 (thiamine): 1.0mg

vitamine B2 (riboflavine): 0.93mg

vitamine B3: 11.0mg

vitamine B6: 1.0mg

GERBLE BARRETES SPORT PLATAN 150GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...