PRODUCTES

filtres

preus

marques

GALETTES RIZ SESAME U BIO 130G

U BIO

  • Codi EAN: 3256220280150
  • Codi de referència: 737190
  • Marca: U BIO
  • 1,31 €
  • 10,08 €/Kg

Per 100g : Energia 1687 kJ / 398 kcal Greixos 3,3 g Dels quals saturats 0,6 g Hidrats de carboni 82,2 g Sucres 0,3 g Fibra dietètica 3.3 g Proteïnes 8.3 g Sal 0,30 g.

GALETTES RIZ SESAME U BIO 130G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...