PRODUCTES

filtres

preus

marques

GALETTES PUR BEURRE U BIO 125G

U BIO

  • Codi EAN: 3256220280204
  • Codi de referència: 733274
  • Marca: U BIO
  • 1,53 €
  • 11,77 €/Kg

Per 100g : Energia (kJ) : 2058 Energia (kcal) : 491 Greixos (g) : 21 Dels quals saturats (g) : 14 Hidrats de carboni (g) : 68 Sucres (g) : 25 Fibra dietètica (g) : 1.8 Proteïnes (g) : 6.5 Sodium (g) : 0.23 Sal (g) : 0.58

GALETTES PUR BEURRE U BIO 125G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...