PRODUCTES

filtres

preus

marques

GALETTES 4CER.RIZ C.U BIO 130G

U BIO

  • Codi EAN: 3256229266599
  • Codi de referència: 737354
  • Marca: U BIO
  • 1,23 €
  • 9,46 €/Kg

Per 100g : Energia 1702 kJ / 402 kcal Greixos 3,4 g Dels quals saturats 0,8 g Hidrats de carboni 82,4 g Sucres 0,4 g Fibra dietètica 3.2 g Proteïnes 8.8 g Sal 0,30 g.

GALETTES 4CER.RIZ C.U BIO 130G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...