PRODUCTES

filtres

preus

marques

DADDY SUCRE POLS CANYA BIO 750GR

DADDY

  • Codi EAN: 3165433864012
  • Codi de referència: 1010568
  • Marca: DADDY
  • 3,01 €
  • 4,01 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1700.0kJ

Valor energètic (kcal): 400.0kcal

Greixos: 0.0g

Dels quals saturats: 0.0g

Hidrats de carboni: 100.0g

Sucres: 100.0g

Proteïnes: 0.0g

Sal: 0.0g

DADDY SUCRE POLS CANYA BIO 750GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...