PRODUCTES

filtres

preus

marques

COEUR DE PALMIER SAU.U BIO250G

U BIO

  • Codi EAN: 3256220881104
  • Codi de referència: 737830
  • Marca: U BIO
  • El preu original era: 5,25 €.El preu actual és: 3,94 €.
  • -25% CONSERVA
  • 15,76 €/Kg

Per 100g : Energia (kJ) : 104 Energia (kcal) : 26 Proteïnes (g) : 2.6 Hidrats de carboni (g) : 1.6 Sucres (g) : 0.1 Lipides (g) : 0.3 Dels quals saturats (g) : 0.1 Fibra dietètica (g) : 2.7 Sodium (g) : 0.26 soit Sal (g) : 0.66

COEUR DE PALMIER SAU.U BIO250G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA INTEGRAL DE SARRACENO 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 4,99 €
  • 9,98 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Loading...