PRODUCTES

filtres

preus

marques

CHOCO.NOIR AMANDES U BIO 100G

U BIO

  • Codi EAN: 3560070472918
  • Codi de referència: 739591
  • Marca: U BIO
  • 2,86 €
  • 28,60 €/Kg

Per 100g: Energia 2317 Kj / 557kcal Greixos 37g dont acide gras saturés 21g Hidrats de carboni 44g dont sucre 41g Fibra dietètica 9.2g Proteïnes 8.8g Sal 0.02g

CHOCO.NOIR AMANDES U BIO 100G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...