PRODUCTES

filtres

preus

marques

BJORG GALETA FARCIDA XOCO 225G

BJORG

  • Codi EAN: 3229820100234
  • Codi de referència: 194886
  • Marca: BJORG
  • 4,79 €
  • 20,83 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 2004.0kJ

Valor energètic (kcal): 478.0kcal

Greixos: 20.0g

Dels quals saturats: 7.0g

Hidrats de carboni: 65.0g

Sucres: 27.0g

Proteïnes: 7.1g

Sal: 0.5g

Fibra dietètica: 4.8g

magnésium: 61.0mg

fer: 2.6mg

BJORG GALETA FARCIDA XOCO 225G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...