PRODUCTES

filtres

preus

marques

BJORG CEREALS CRUIXENTS XOCO

BJORG

  • Codi EAN: 3229820160672
  • Codi de referència: 51255
  • Marca: BJORG
  • 4,77 €
  • 9,54 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1873.0kJ

Valor energètic (kcal): 446.0kcal

Greixos: 16.0g

Dels quals saturats: 4.6g

Hidrats de carboni: 63.0g

Sucres: 16.0g

Proteïnes: 9.3g

Sal: 0.01g

Fibra dietètica: 6.5g

BJORG CEREALS CRUIXENTS XOCO

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...