PRODUCTES

filtres

preus

marques

BJORG BIO GALETES VAINILLA

BJORG

  • Codi EAN: 3229820787442
  • Codi de referència: 773549
  • Marca: BJORG
  • 5,72 €
  • 24,87 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 2029.0kJ

Valor energètic (kcal): 484.0kcal

Greixos: 20.0g

Dels quals saturats: 7.3g

Hidrats de carboni: 67.0g

Sucres: 31.0g

Proteïnes: 7.4g

Sal: 0.59g

Fibra dietètica: 3.0g

BJORG BIO GALETES VAINILLA

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...