PRODUCTES

filtres

preus

marques

BOULGOUR U BIO PQ CELLO 500G

U BIO

  • Codi EAN: 3256221408515
  • Codi de referència: 733006
  • Marca: U BIO
  • 1,67 €
  • 1,67 €/Unitat

Per 100g : Energia (kJ) : 1432 Energia (kcal) : 339 Graisses (g) : 1.7 Dels quals saturats (g) : 0.2 Hidrats de carboni (g) : 63,4 Sucres (g) : 0.8 Fibra dietètica (g) : 10,9 Proteïnes (g) : 12 Sal (g) : traces

BOULGOUR U BIO PQ CELLO 500G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...