PRODUCTES

filtres

preus

marques

LUSTUCRU FETTICINI 350GR

LUSTUCRU

  • Codi EAN: 3240931546384
  • Codi de referència: 7151
  • Marca: LUSTUCRU
  • 2,30 €
  • 6,57 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1209.0kJ

Valor energètic (kcal): 286.0kcal

Greixos: 2.7g

Dels quals saturats: 0.6g

Hidrats de carboni: 53.0g

Sucres: 3.8g

Proteïnes: 11.0g

Sal: 0.05g

Fibra dietètica: 2.6g

LUSTUCRU FETTICINI 350GR

PRODUCTES RELACIONATS

  • Image
  • Image
Image

U SAVEURS QUENELLES NATURALS 320GR

U SAVEURS

  • 2,98 €
  • 9,31 €/Kg
Image

RANA GIOVANNI SALSA FRESCA TÒFONA NEGRA 150GR

RANA

  • 3,19 €
  • ESP ITALIA 2ªAL40%
  • 21,27 €/Kg
Image

RANA PASTA FRESCA RAVIOLI PESTO ROSSO TOMATES SECS/PINYONS 2

RANA

  • 3,17 €
  • 12,68 €/Kg
Loading...