PRODUCTES

filtres

preus

marques

MARIE TAGLIATELLES CARBONARA 330GR

MARIE

  • Codi EAN: 3166350006271
  • Codi de referència: 1127227
  • Marca: MARIE
  • 3,65 €
  • 11,06 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 741.2kJ

Valor energètic (kcal): 177.4kcal

Greixos: 10.0g

Dels quals saturats: 4.6g

Hidrats de carboni: 16.0g

Sucres: 1.1g

Proteïnes: 5.6g

Sal: 0.64g

Fibra dietètica: 0.5g

MARIE TAGLIATELLES CARBONARA 330GR

PRODUCTES RELACIONATS

  • Image
  • Image
Image

U SAVEURS QUENELLES NATURALS 320GR

U SAVEURS

  • 2,98 €
  • 9,31 €/Kg
Image

RANA GIOVANNI SALSA FRESCA TÒFONA NEGRA 150GR

RANA

  • 3,19 €
  • ESP ITALIA 2ªAL40%
  • 21,27 €/Kg
Image

RANA PASTA FRESCA RAVIOLI PESTO ROSSO TOMATES SECS/PINYONS 2

RANA

  • 3,17 €
  • 12,68 €/Kg
Loading...