PRODUCTES

filtres

preus

marques

CHOCO.NR ORANGE BIO A.ECO 100G

ALTER ECO

  • Codi EAN: 3700214610077
  • Codi de referència: 744318
  • Marca: ALTER ECO
  • 3,75 €
  • 3,75 €/Unitat

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 2290.0kJ

Valor energètic (kcal): 550.0kcal

Greixos: 36.0g

Dels quals saturats: 21.0g

Hidrats de carboni: 48.0g

Sucres: 42.0g

Proteïnes: 4.7g

Sal: 0.02g

Fibra dietètica: 7.8g

CHOCO.NR ORANGE BIO A.ECO 100G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO PA RATLLAT DE BLAT 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 3,55 €
  • 7,10 €/Kg
Loading...