PRODUCTES

filtres

preus

marques

GERBLE PA DE MOTLLE S/G 350GR

GERBLE

  • Codi EAN: 3175681231221
  • Codi de referència: 1282735
  • Marca: GERBLE
  • 4,75 €
  • 13,57 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1022.0kJ

Valor energètic (kcal): 243.0kcal

Greixos: 5.4g

Dels quals saturats: 2.0g

Hidrats de carboni: 43.0g

Sucres: 7.2g

Proteïnes: 3.4g

Sal: 1.0g

Fibra dietètica: 4.2g

GERBLE PA DE MOTLLE S/G 350GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE CREMA D'ALBER

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...