PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO SUC LLIMONA VERDA 25CL

U BIO

  • Codi EAN: 3256226771690
  • Codi de referència: 1216602
  • Marca: U BIO
  • 1,78 €
  • 7,12 €/Litre

Per 100 g : Energia 130 kJ/31 kcal Greixos 0 g Dels quals saturats 0 g Hidrats de carboni 6.2 g Sucres 1.6 g Fibra dietètica 0.4 g Proteïnes 0.7 g Sal 0

U BIO SUC LLIMONA VERDA 25CL

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...