PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO SIROP GROSSELLES NEGRES 50CL

U BIO

  • Codi EAN: 3256226396961
  • Codi de referència: 1178319
  • Marca: U BIO
  • 3,01 €
  • 6,02 €/Litre

Per 100 ml : Energia : 1414 KJ/ 333 Kcal, Matière grasses : <0.1g Dels quals saturats <0.1g; Hidrats de carboni : 82g Sucres 82g, fibres alimentaire : <0.1g, Proteïnes : <0.1g, Sal : <0.01g

U BIO SIROP GROSSELLES NEGRES 50CL

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...