PRODUCTES

filtres

preus

marques

DESSAINT TRAITEUR CREPES X8 400GR

DESSAINT TRAITEUR

  • Codi EAN: 3350033039919
  • Codi de referència: 503231
  • Marca: DESSAINT TRAITEUR
  • El preu original era: 2,88 €.El preu actual és: 2,69 €.
  • ESTALVI
  • Descompte del 7%
  • 6,73 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 841.0kJ

Valor energètic (kcal): 201.0kcal

Greixos: 8.6g

Dels quals saturats: 2.5g

Hidrats de carboni: 23.0g

Sucres: 4.6g

Proteïnes: 6.3g

Sal: 0.6g

DESSAINT TRAITEUR CREPES X8 400GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

U FULL DE LASANYA 250GR

SUPER U

  • 1,63 €
  • 6,52 €/Kg
Image

VALLISER CODONY ARTESÀ

VALLISER

  • 10,99 € per Kg
  • 10,99 €/Kg
Image

U BASE PINSA PRECUINADA 230GR

U

  • 3,61 €
  • 15,70 €/Kg
Image

HERTA MASSA PER PIZZA 450GR

HERTA

  • 3,00 €
  • 6,67 €/Kg
Loading...