PRODUCTES

filtres

preus

marques

RANA PASTA PER LASAGNA 250GR

RANA

  • Codi EAN: 8001665123068
  • Codi de referència: 1371721
  • Marca: RANA
  • 2,19 €
  • 8,76 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1205.0kJ

Valor energètic (kcal): 267.0kcal

Greixos: 2.0g

Dels quals saturats: 0.7g

Hidrats de carboni: 55.0g

Sucres: 1.0g

Proteïnes: 10.0g

Sal: 0.05g

RANA PASTA PER LASAGNA 250GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

U FULL DE LASANYA 250GR

SUPER U

  • 1,63 €
  • 6,52 €/Kg
Image

VALLISER CODONY ARTESÀ

VALLISER

  • 10,99 € per Kg
  • 10,99 €/Kg
Image

U BASE PINSA PRECUINADA 230GR

U

  • 3,61 €
  • 15,70 €/Kg
Image

HERTA MASSA PER PIZZA 450GR

HERTA

  • 3,00 €
  • 6,67 €/Kg
Loading...