PRODUCTES

filtres

preus

marques

U TZATZIKI FORM.BLA/COGOM 200GR

U

  • Codi EAN: 3256220269742
  • Codi de referència: 887403
  • Marca: U
  • 1,53 €
  • 7,65 €/Kg

Valeurs nutritionnelles moyenne Per 100g : Energia : 657 kJ / 159 kcal Greixos : 13 g Dels quals saturats : 1.1 g Hidrats de carboni : 3.3 g Sucres : 2.5 g Fibra dietètica : 1.0 g Proteïnes : 5.7 g Sal : 0.84g

U TZATZIKI FORM.BLA/COGOM 200GR

PRODUCTES RELACIONATS

  • Image
  • Image
Image

U SAVEURS QUENELLES NATURALS 320GR

U SAVEURS

  • 2,98 €
  • 9,31 €/Kg
Image

RANA GIOVANNI SALSA FRESCA TÒFONA NEGRA 150GR

RANA

  • 3,19 €
  • ESP ITALIA 2ªAL40%
  • 21,27 €/Kg
Image

RANA PASTA FRESCA RAVIOLI PESTO ROSSO TOMATES SECS/PINYONS 2

RANA

  • 3,17 €
  • 12,68 €/Kg
Loading...