PRODUCTES

filtres

preus

marques

U GALETTES BOULGOUR LENT&POIREAUX X2 200GR

U

  • Codi EAN: 3256225736508
  • Codi de referència: 1083775
  • Marca: U
  • 3,09 €
  • 15,45 €/Kg

Per 100 g: Energia 699 kJ / 168 kcal Greixos 9.6 g Dels quals saturats 2.3 g Hidrats de carboni 12 g Sucres 1.5 g Fibra dietètica 4.5 g Proteïnes 5.9 g Sal 0.86 g

U GALETTES BOULGOUR LENT&POIREAUX X2 200GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...