PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO CRACKERS AMB CHIA 200GR

U BIO

  • Codi EAN: 3256226092221
  • Codi de referència: 1477298
  • Marca: U BIO
  • 2,65 €
  • 13,25 €/Kg

Per 100g : Energia : 1748 KJ/ 417 Kcal, Matière grasses :13g Dels quals saturats 2g; Hidrats de carboni : 53g Sucres <0.5g, fibres alimentaire : 15g, Proteïnes : 15g, Sal : 1.9g

U BIO CRACKERS AMB CHIA 200GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...