PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO ARROS BASMATI COMPLET 500GR

U BIO

  • Codi EAN: 3256227767104
  • Codi de referència: 1477366
  • Marca: U BIO
  • 2,08 €
  • 4,16 €/Kg

Per 100g : Energia : 1490 kJ/351 kcal, Greixos : 2,2 g Dels quals saturats 0,7 g; Hidrats de carboni : 74 g Sucres 1,0 g, Fibra dietètica : 2,2 g, Proteïnes : 7,8 g, Sal : 0,03 g

U BIO ARROS BASMATI COMPLET 500GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...