PRODUCTES

filtres

preus

marques

MAGGI BIO PASTILLES BROU DE VERDURES 80G

MAGGI

  • Codi EAN: 8585002484093
  • Codi de referència: 1366404
  • Marca: MAGGI
  • 2,33 €
  • 29,13 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 974.0kJ

Valor energètic (kcal): 233.0kcal

Greixos: 6.9g

Dels quals saturats: 2.8g

Hidrats de carboni: 38.0g

Sucres: 15.0g

Proteïnes: 2.9g

Sal: 43.0g

Fibra dietètica: 3.6g

MAGGI BIO PASTILLES BROU DE VERDURES 80G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO PA RATLLAT DE BLAT 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 3,55 €
  • 7,10 €/Kg
Loading...