PRODUCTES

filtres

preus

marques

U BIO PURE DE POMA 625GR

U BIO

  • Codi EAN: 3256228319692
  • Codi de referència: 1354734
  • Marca: U BIO
  • 2,90 €
  • 4,60 €/Kg

Per 100g: Energia 215 Kj / 51g Greixos: <0.5g dont acide gras saturés <0.1g Hidrats de carboni 12g dont sucre 11g Fibra dietètica 1.4g Proteïnes <0.5g Sal <0.01g

U BIO PURE DE POMA 625GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...