PRODUCTES

filtres

preus

marques

GERBLE PA RUSTIC SENSE GLUTEN 350GR

GERBLE

  • Codi EAN: 3175681121263
  • Codi de referència: 1010567
  • Marca: GERBLE
  • 4,67 €
  • 13,34 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1018.0kJ

Valor energètic (kcal): 242.0kcal

Greixos: 4.7g

Dels quals saturats: 0.6g

Hidrats de carboni: 42.0g

Sucres: 2.1g

Proteïnes: 4.0g

Sal: 0.99g

Fibra dietètica: 7.7g

GERBLE PA RUSTIC SENSE GLUTEN 350GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...