PRODUCTES

filtres

preus

marques

U CAKES FARCIT MADUIXA S/GLUTEN 210GR

U

  • Codi EAN: 3256225427901
  • Codi de referència: 1010571
  • Marca: U
  • 4,07 €
  • 19,38 €/Kg

Per 100 g : Energia 1671 kJ / 399 kcal Greixos 21 g Dels quals saturats 2,9 g Hidrats de carboni 48 g Sucres 23 g Fibra dietètica 0,8 g Proteïnes 4,2 g Sal 0,66 g

U CAKES FARCIT MADUIXA S/GLUTEN 210GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...