PRODUCTES

filtres

preus

marques

GR BJORG LLENTIES/CARROTES 250GR.

BJORG

  • Codi EAN: 3229820188751
  • Codi de referència: 37064
  • Marca: BJORG
  • 2,69 €
  • 10,76 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 444.0kJ

Valor energètic (kcal): 106.0kcal

Greixos: 1.6g

Dels quals saturats: 0.2g

Hidrats de carboni: 13.0g

Sucres: 1.1g

Proteïnes: 7.3g

Sal: 0.49g

Fibra dietètica: 5.0g

GR BJORG LLENTIES/CARROTES 250GR.

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...