PRODUCTES

filtres

preus

marques

BISC.PETIT BEURRE U BIO 150GR

U BIO

  • Codi EAN: 3256220280198
  • Codi de referència: 733273
  • Marca: U BIO
  • 1,48 €
  • 9,87 €/Kg

Per 100g : Energia (kJ) : 1890 Energia (kcal) : 449 Greixos (g) : 14 Dels quals saturats (g) : 9.5 Hidrats de carboni (g) : 73 Sucres (g) : 20 Fibra dietètica (g) : 2.5 Proteïnes (g) : 6.5 Sodium (g) : 0.35 Sal (g) : 0.89

BISC.PETIT BEURRE U BIO 150GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Image

LA FINESTRA SUL CIELO PA RATLLAT DE BLAT 500 G

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 3,55 €
  • 7,10 €/Kg
Loading...