PRODUCTES

filtres

preus

marques

SCHAR GALETES DIGESTIVES XOCOLATA S/GLUTEN 150GR

SCHAR

  • Codi EAN: 8008698004548
  • Codi de referència: 733109
  • Marca: SCHAR
  • 3,29 €
  • 21,93 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 2144.0kJ

Valor energètic (kcal): 512.0kcal

Greixos: 24.0g

Dels quals saturats: 13.0g

Hidrats de carboni: 64.0g

Sucres: 34.0g

Proteïnes: 6.7g

Sal: 0.75g

Fibra dietètica: 6.7g

SCHAR GALETES DIGESTIVES XOCOLATA S/GLUTEN 150GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...