PRODUCTES

filtres

preus

marques

G.R FLORALINE 500 G.

GAYELORD

  • Codi EAN: 3177960003611
  • Codi de referència: 5884
  • Marca: GAYELORD
  • 3,19 €
  • 6,38 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1515.0kJ

Valor energètic (kcal): 357.0kcal

Greixos: 1.7g

Dels quals saturats: 0.3g

Hidrats de carboni: 71.0g

Sucres: 9.0g

Proteïnes: 13.0g

Sal: 0.02g

Fibra dietètica: 3.0g

G.R FLORALINE 500 G.

PRODUCTES RELACIONATS

Image

SANTIVERI GALETES S/GLÚTEN S/SUCRES 200GR

SANTIVERI

  • 2,89 €
  • 14,45 €/Kg
Image

SANTIVERI GALETES A/NABIUS S/G S/S 250GR

SANTIVERI

  • 2,89 €
  • 11,56 €/Kg
Image

SANTIVERI GALETES JUNGLA A/CACAU S/G S/S 120GR

SANTIVERI

  • 2,29 €
  • 19,08 €/Kg
Image

GULLON COOKIES S/SUCRE 150GR

GULLON

  • 2,40 €
  • 16,00 €/Kg
Loading...